Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mi ennek a gps programnak a neve?

Mi ennek a gps programnak a neve?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű kék nyíl az ikonja a tesóm telefonján de nem tudom mert nemrég vette valakitől és rajta volt de nem tudom mi a neve.Valaki nem tudja véletlen?Ha jól tudom alapból nincs gps program le kell tölteni ugye?És amúgy arra is kiváncsi vagyok :D,hogy internet kell amíg az útvonalat beállítom mert eddig nem tudtam beállítani úgy,hogy ne kérje az internetet csak úgy,hogy 1x internet útvonalt beállítom majd internet kikapcs és utána megy csak gps-el(ezzel az speak and drive programmal) Előre is nagyon megköszönném a válaszokat,mennek a zöldkezek a norm. válaszokra:))

2013. júl. 18. 22:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem mondtam de annyira nem fontos,hogy androidos telóról van szó tesóm-é galaxy s3 az enyém meg galaxy note II
2013. júl. 18. 22:49
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy beszélőviszonyban a testvéreddel? Talán előbb megtudnád tőle :)
2013. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Istenem most mondom hogy használtan vette és benne volt ő sem tudja ha tudná szerinted feltettem volna a kérdést?-.-
2013. júl. 19. 08:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Google navigáció...

LINK: [link]

Ez az?

Kersnef kell offline gps progit a telefonodhoz.

(igo primo...:))

2013. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez a play árúházon megvan ha igen milyen névvel mert így nem nagyon kapom:(
2013. júl. 19. 09:53
 6/13 A kérdező kommentje:
beírtam igo primo aztán letöltöttem ezt a sygic-ot de arra vagyok kiváncsi,hogy az útvonal tervezéséhez bármilyen gps programhoz kell internet?
2013. júl. 19. 10:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha offline a gps program ,akkor nem igényel hálózati kapcsolatot.(esetleg a frissítések és friss forgalmi adatok).A progi és térképadatbázisa a készülékre települ...

2013. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jajj értem tényleg mostmár letöltötte a térképet és már nem kell net
2013. júl. 19. 10:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Sygic viszont csak próbaverziós,hacsak meg nem veszed. iGO nincs hivatalosan Play-en, viszont törten igen.


Itt megtalálod: [link]

2013. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen sygic-ot már letöltöttem és láttam,hogy próbaverziós a link pedig nem jó valszeg be vagy jelentkezve oda és úgy linkelted mert előbb nekem is azt kéri:)
2013. júl. 21. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!