Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miét nem indul telefonon az...

Miét nem indul telefonon az online játékok, mi ennek a programnak a neve ami kel hozzá?

Figyelt kérdés

Mert én online játékon akarok játszani,vagy videot nézni és nem játsza le?

Egy kis kék lego jelenik meg benne kérdö jelel,miért vagy egyáltslán honnan lehet ezt letölteni telora?

Ja és androidos telefonrol van szó.


2013. febr. 3. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adobe flash nem ártana. Az adobe oldaláról lehet már csak letölteni, mert nem fejlesztik tovább az androidos flasht. És armv7-es proci kell, hogy legyen a telefonban, meg min. 2.2-es android. Ha jól tudom akkor 4.1-től megint nem támogatott.

Ha nem fog menni, vagy rohadt lassú lesz a telefon, esetleg ki is fog lépni a böngészőből akkor se lepődj meg.

2013. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem lg optimus l9 van.

És pont 4.0 android van.

Google playről szedtem le eddig leszedem majd a aboutol.

Kösz

2013. febr. 24. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!