Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Tudtok ajánlani olyan GPS-t,...

Tudtok ajánlani olyan GPS-t, ami elsősorban autóba kellene, de túrázáshoz is jó? (Értem ez alatt a geocaching-es láda keresést. )

Figyelt kérdés
Geoládás keresésnél elég ha odavezet a ládához a megadott koordináta alapján, akár akkor is, ha erdőben van, de az nem fontos, hoyg a turista utakat jelezze... Koordinátára példa: N 47° 28.097', E 19° 6.697'

2013. szept. 29. 20:17
 1/1 anonim válasza:
Engem is érdekel,én sose találok ráa zokra a nyamvadt ládákra. A gps csak az utakat ismeri jól, és gyalog , azaz lassú haladásnál nem jelzi rendesen az irányt, az oda-vissza műholdas izé lassú, és nem jelöl pontos helyet...passz
2013. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!