Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Androidos tabletben is működik...

Androidos tabletben is működik a Google navigáció? Vagyis tudhatja-e a saját helyzetét egy GPS és SIM-kártya nélküli készülék?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na ez akkor csodakészülék...

Azaz: nem tudhatja. Gondolkozom, hogy WiFi-n tud e olyat.

2013. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én használtam Blutoothos tablete külön GPS BT vevővel, működött.

Gps vevő gyanánt használható egy kivénhedt GPS/BT-t tudo okos (kora miatt ma már buta) zelefon

2013. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Útvonaltervezés működik, a navigáció nem.

Honnan tudná a helyzetét pontosan?


#3 igen, GPS vevő kiegészítővel...

2013. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudja. Net kell neki és mind1,hogy sim vagy wifis.
2013. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, felpontoztam mindenkit.

Akkor ezt a készüléket nem érdemes megvennem erre a célra.

Eddig egy Windows Mobile 5.0-s PDA-t (Qtek S200) használtam erre, ami nem tud GPS-t.

Itthon wifiről vagy menet közben netes SIM-ről az NDrive programmal megterveztettem az útvonalat és az helyzettől függetlenül mondja az utat a mindenkori max. sebességhez igazítva szimulációs módban, de a helyzetemet nem tudja meghatározni ezzel a programmal, olyat nem találtam rá, az NDrive-ot pedig GPS-re írták. Ha van valakinek ötlete erre, azt szívesen veszem!

2013. dec. 1. 01:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Az androidos tabletek nagy részében VAN gps, csak az olcsóbb alap készülékekből spórolták ki.


Ezeken ott a google navigáció (internet kell neki), de telepíthető sok offline navigációs program, pl. iGo, Sygic

2013. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, felpontoztalak téged is.

Erre a Qtek S200-ra nem tudsz Google Navihoz hasonló progit, ami mobilnetes SIM-mel működne is Windows Mobile 5.0-án?

2013. dec. 2. 10:16
 9/10 warmartin válasza:
0%
Hallod SIM kártya csak ahoz kell hogy tudj telefonálni vagy üzenetezni....(KB)
2013. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
warmartin válaszát inkább nem kommentálom...
2013. dec. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!