Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Waiteq X850 jelszó megoldása?

Winettoo kérdése:

Waiteq X850 jelszó megoldása?

Figyelt kérdés
Van egy Waiteq X850 készülékem. Már több mint egy éve jól működik, de most én hülye tettem rá jelszót. De mikor kéri a kódot, nem dob be billentyűzetet. Hogyan tudom orvosolni? Kérem segítsen valaki, mert szükségem lesz a gépre jövőhéten
2013. dec. 11. 20:29
 1/7 Atesz43 ***** válasza:
ha tudnál küldeni egy képet hogy hogy néz ki mikor kéri a jelszót lehet könnyebb lenne
2013. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ennyi van a képernyőn. Ha beleklikkelek a szövegmezőbe, akkor sincs semmi sajnos :/

2013. dec. 11. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj HardResetet..

Wayteq x850 és x950-es készüléket ill. x820-920-as .... Hardreset (hosszan nyomva tartani a kikapcsoló gombot vagy 10s)

2013. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi nem történik. Már kikapcsolni is csak akkor tudom ha kiveszem az aksit, vagy nyomom 30sec-ig a kikapcsolás gombot :/
2013. dec. 12. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Resetet megnyomtad már?
2013. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

THIS MAY WORK OR NOT (depends on the fact what OEM has left out of default CE features):

1) download ceDesktop

2) create in the root of your microSD-card a folder named "2577" (without the quotes!)

3) put ceDesktop.exe in this folder "2577"

4) rename this exe to Autorun.exe.

Note: Expected result is, that every time, when you insert the microSD-card, ceDesktop app should start thus you have access to your device.


Good luck.

Edited by - jwoegerbauer on 06 mars 2011 07:16:21

Go to Top of Page


ablbd


355 Posts


Posted - 24 mars 2011 : 08:10:55 Show Profile Reply with Quote

Wayteq's don't work like this for geting into ce desktop; create with notepad a file YFGo2CE.bld which must contain some characters (size must not be 0), copy this to the root of an SD, insert SD and push with stylus "reset".

2013. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jucsucsu válasza:
Én is pont így jártam. Oda adtam valakinek aki valami ROM frissítést csinált, és most újra jó. De azt sajna nemtom hogyan kell ROM-ot frissíteni.
2014. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!