Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Waytech x850 telepítés?

Waytech x850 telepítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ajándékba kapott waytech x850-es gps-ről lenne szó. Vettem hozzá 4gb-os micro sd hc-t amit írtak hozzá. Ugyabár ha jól néztem nem jár hozzá a gps program. Honnan tudok leszedni egy friss programot rá? Sokat utazunk külföldre, ezért jó lenne valami újabb frissítéses. Valamint hogyan kell rá telepíteni? Köszönöm a segítsége előre is!



2013. dec. 30. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked nem frissítés kell, mert nincs mit rajta frissíteni.

Neked kell egy navigátor program (Igo, Sygic stb.)

és kellenének hozzá térképek.

Csak illegálisan tehető rá, ezek fizetős alkalmazások, jogvédettek így link sem adható, mert már a GyK rendszere sem engedi linkelni.

Torrenten keress, fogsz találni. Hirtelen én sem tudok, mert változik a fellelhetőség...

2014. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok. Ajándékba kaptam egyet én is. De ez programhibás. Bekapcsol, majd kikapcsolás, néha az indító kép is bejön csíkosan. Szerintetek mi a teendő?
2018. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!