Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » WayteQ x950BT nincs hang mi...

BorcsokJ kérdése:

WayteQ x950BT nincs hang mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Eddig volt hang, de most nincs csak fejhallgatón, mi lehet a probléma?

2014. jan. 13. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahova bedugod a fejhallgatót, az egy leválasztós aljzat, azaz fejhallgató bedugásakor leválasztja a belső hangszórót.

Kihúzáskor visszakapcsolja.

Na most ez nem történok meg Nálad. Próbáld néhányszor ki-be dugni a fejhallgatót, hátha megjavul, ha igen, ne jusson eszedbe még egszer bedugni, mert nem lesz navigátorod.

Ha nem javul, akkor szerviz... (bár én mást is tudnék tenni).

2014. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Például?.:) Légyszíves holnap kell a navi és sejtelmem sincs mit csináljak...:)
2014. jan. 13. 21:55
 3/7 A kérdező kommentje:

megpróbáltam amit mondtál, nem jött össze további segítségeket várok!.:)

Előre is köszönöm!.:)

2014. jan. 13. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Szétszedem a készüléket és összeforrasztom azt a két-két pontot (ha sztereo), amelyet a kapcsoló nem zár össze, pedig kéne.

Hátránya: fülhallgatóval együtt a hangszóró is szólni fog.

Vagy: beledugsz füles helyett egy külső hangszórót, aztán majd az szól.

Vagy: beüzemeled a BT lehetőséget és a rádión hallgatod.


1. Nálam ez ilyen egyszerű

2. Soha nem jut eszembe egy NAVIGÁTORba fejhallgatót dugni, az nálam csak navigáljon, de nem vagyunk egyformák.

2014. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én se dugtam bele fejhallgatót soha az életben csak akkor mikor elment a hang hogy szoftveres baj van-e...
2014. jan. 14. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet megadta magát a hagszóró vagy az a bizonyos kapcsoló, de annak így kicsi a valószínűsége.

Szét kell szedni, meg kell mérni, nézni.

Legegyszerübb, ha gyorsan kell, rádugni egy külső hangszórót, aztán később lehet szépen végignézni..

2014. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szoftveres gond van, akkor egy reset általában meg szokta oldani a problémát.
2014. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!