Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik navigációs eszközhöz...

Melyik navigációs eszközhöz van ingyenes térkép frissítés?

Figyelt kérdés
Melyiket márkát érdemes megvásárolni?

2014. jan. 27. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Garmin...
2014. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok hozzászólni, csak kérdésem lenne: A Garmin egyébként megbízható, strapabíró készülék?
2014. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.. Persze az ára is olyan, de jó és megbízható.
2014. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a frissítés csak látszólag ingyenes, mert a vételárban megfizeted...
2014. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én Garminom már 7 éves.

Negyedévente jön kb Magyaország frissítés.

Tökéletesn működik, sosem fagyott, sosem volt gondom a térképpel.

Garmin.hu

2014. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legjobb a Garmin. GarminLMT típust kell venni csak egyszer kell megfizetni és élethosszig tartó térkép és forgalmi infó frissítést tartalmaz.


Ha személykocsihoz kell, akkor 3xxxLMT-ből érdemes választani. Igaz ezek már 100-140 ezerbe kerülnek, de megéri.


Aki persze gatyit akar, gányolást, cracket, másolt licencet, bolhacirkuszt, az vegyen IGO, NAVIGON, Sygic és egyébb olcsó buherát!20-30 ezerért!

2014. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2014. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még kiegészítem azzal, hogy a 2XXX sorozat is jó! Ezek is LMT-sek. Személykocsihoz tökéletesek! Kamionhoz, Garmin dezl 560LMT vagy 760LMT a jó! Előbb én ajánlottam a 3XXX sorozatot is!

Meg lehet nézni, 45 ezertől-118 ezerig lehet újonnan, boltból garival Garminokat, LMT-ket kapni, ami életre szól!


Ezek nagyon jók:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Nekem most MEDION van, de még sosem hagyott cserben, viszont vitt olyan utakra, ami nem volt jó. Szóval ezért szeretnék mást is kipróbálni, de nagyon gagyi nem érdekel! Köszönöm tényleg mindenkinek!
2014. febr. 7. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!