Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vettem ma egy magneo I500 hd...

Vettem ma egy magneo I500 hd gps. Kell telepitenem rá valamit?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem hogy van rajta térkép meg minden ami kell? Egyenlőre még nem probáltam ki, nem is bontottam ki mert nem az enyém lesz.
2014. jan. 28. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg bontsd ki és próbáld ki. vagy tájékozódj, mielőtt megveszed.
2014. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 skywalkertamas válasza:
Ha 15-20.000 körüli áron futott termékről van szó, akkor valószínűleg csak egy szoftver nélküli hardver, akkor még szükség lesz térképszoftverre is. Ha ennél drágább volt akkor már lehet rajta valami. Már nem dolgozom műszaki eladó ként, de valamikor egy igo M.o. térképet ráraktak a magneókra, ezelőtt 3 éve. De nagy valószínűleg üres készülékről lehet szó. Továbbá, ha bármi térkép van rajta, azt kívül egy matricával, vagy ikonocskával is jelölik a dobozon, továbbá felszokták sorolni a tartalmazott országokat is.
2014. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!