Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kellene telepítenem a...

Miért kellene telepítenem a facebook messengert?

Figyelt kérdés

Sony xperia J típusú telefonom van és a facebook-ra kattintva azon belül az üzenetekre kattintok és azt írja hogy :"Az üzenetek átkerültek máshová.Ha szeretnél tovább csevegni ismerőseiddel telepítsd a Messengert."

Az a bajom hogy nekem nem tetszik és nem szeretném telepíteni, de az üzeneteket látni akarom.Mit tegyek?



2014. jan. 24. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Muszáj telepíteni, engem sem hagyott békén és végülis nem is rossz. Töltsd le mást nem tudsz csinálni.
2014. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező letölteni, de akkor basztatni fog...
2014. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a facebook ilyen köcs*g f****j így sajnos a facebook alkalmazásnak nincs jövője. Ne telepítsd a messengert, csak lassítja a telefont. Két lehetőség van. Az egyik, hogy külsőleg telepíted a facebook alkalmazás egy régebbi verióját, a másik h böngészőből facebookozol. Én pl Maxthont használok facebookozásra és tökéletesen megy. Még gyorsabb is mint a FB app
2014. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van egy 3. Verzió is én azt szoktam csinálni, hogy amikor kiiírja h az üzeneteid átkerültek máshová töltsd le... akkor letörlöm az appot és újra letöltöm. Kb heti alkalommal kell ez csinálni
2014. jan. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!