Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Pontos térkép M0 déli szektorr...

Pontos térkép M0 déli szektorra Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan térkép IGO-ra, amiben az átépített M0-s jól van benne?

Momentán a 2013.q3 van fent, mert ebben legalább bent van az M51es csomópont.

De sok helyen az M0-s szakaszon összevissza számolja az aktuális megengedett sebességet.

Vagy át lehet ezt írni manuálisan valahogy?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 1. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Topmap térképen rajta van. A navteqen nincs.
2014. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Navteq (illetve új nevén HERE) térkép jelenlegi legfrissebb verziója a 2013Q4, ami még mindig nem tartalmazza az M0-s új szakaszát.


A TopMap jelenlegi legfrissebbje úgy tudom még a tavalyi 2013.09. (november körül adták ki ettől függetlenül), ez már tartalmazza az M0-st.

Viszont szerintem csak napok, hetek kérdése, és jön az új TopMap, annál már a sebességadatok is javítva lesznek, úgy tudom.


HERE térképnél pedig most fog majd a 2014Q1 kijönni kicsit megkésve, amiben állítólag már benne lesz. Én azt javaslom, Magyarországon mindig TopMap-ot használj, magyar cég fejleszti, sokkal pontosabb legtöbbször.

2014. jún. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!