Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van egy BluePanther Gps-em és...

Van egy BluePanther Gps-em és nem ismeri fel a 4gb-s micro sd-t miért?

Figyelt kérdés

Miért nem ismeri fel a Bluepanther v350-C a 4gb-s memóriakártyát?Jelenleg 1 gb sd kártya van benne. Azért kellene a 4 gb memóriakártya bele hogy térképfrissítést tudjak rajta csinálni.Igo My Way gps van rajta.

Technikai adatok:

Processzor: Samsung S3C2440

Processzor sebesség: 400 MHz

Operációs rendszer: Microsoft Windows CE 5.0 Core

Kijelző: 3,5" TFT, 320 x 240, 65000 szín

ROM: 64 MB Flash ROM, 64 MB SD-RAM

Memória bővítés: SD/MMC (max. 4 GB)

Kapcsolat: USB 2.0 (slave)

GPS: SiGE GT-711RS 44 csatornás GPS vevő

TMC: nincs

Hang: beépített hangszóró, 3,5 mm kimenet

Akkumulátor: 1200 mAh, Li-Ion

Méretek: 93 x 83 x 20 mm

Súly: 200 gramm



2014. aug. 5. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyors fórumkukkolás után sdhc problémának tűnik.
2014. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? van megoldás?
2014. aug. 5. 17:56
 3/17 A kérdező kommentje:
Jah értem ami bent van 1gb az csak sima micro sd,és amit vettem 4gb az meg micro sdhc akkor vegyek olyat ami csak sima micro sd kártya?
2014. aug. 5. 18:03
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem egészen.

Az mindegy, hogy micro vagy normál SD, a lényeg, hogy ne legyen sdHC, mert az nagysebességű a régi simához képest, na azt nem kezeli a BP-d.

Létezett sima SD kártya 4GB-os, de ritka volt mint a fehér holló. Létezett egyébként utólag telepíthető SDHC-s kiegészítő program.

Vegyél sima 2 GB-ost, takarítsd ki a fölös nyelveket, 3D-ket és így tovább és belefér EURÓPA.

Vagy:felpakolhatsz mindent, amit akarsz, de aktuálisan csak azokat az országokat töltsd a kártyára, ahova készülsz.

Nem gondolnám, hogy egy magyarországi kilépéssel akarod végignavigálni EU összes országát.

Ha mégis, csinálj két kártyát, és azt nyomd bele, ahol éppen járni akarsz.

2014. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a leírt eszközt, de megkérdezném, mi van azon az 1 Gb-s kártyán? Mert ha valami adat a gps számára, akkor az kellene a 4 gigásra is. Át kellen az egészet másolni a 4 gigásra, és akkor is marad 3 gigád...
2014. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az 1 gb-s kártyán a tulajdonképpen a gps van fent. Már próbáltam átmásolni a 4gb-s kártyára a GPS-t de nem ismeri fel!! Mert a 4-gb kártya az sdhc-s :(

# 4 köszönöm a segítségedet megpróbálom amit leírtál

2014. aug. 6. 09:08
 7/17 A kérdező kommentje:
ezt ha megveszem akkor menni fog? [link]
2014. aug. 6. 09:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezek sdhc-k, csak a leírás nem részletezi. Én is egy 2 GB-s SD-t ajánlok.
2014. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem tudtok valami térképfrissítést küldeni a gps-emre? Mert amit én letöltöttem az nem sikerült jelenleg 2007-es térkép van rajta csak az már nagyon elavult! Én ezt töltöttem le de ez nekem nem sikerült: iGO 2013.Q3 HERE Europe Maps Release Date: Q3 + POI, fda, fpa, hnr, building

Developer: NAVTEQ

2014. aug. 6. 11:05
 10/17 anonim ***** válasza:

És az titkot képez, hogy mi nem sikerült benne?

Így lehetetlen válaszolni...

2014. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!