Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mi történt a GPS jellel?

Mi történt a GPS jellel?

Figyelt kérdés
Tehát az egész ott kezdődött hogy android - os okostelefonomra sygic-et telepítettem... Szinte sosem talált jelet.. (GPS test-ben se).. Az eszköz nincs rootolva, nem is volt.. Ám egyszer google play áruházból letelepítettem a FasterGPS-s, ugye tudtam, hogy root kell hozzá, de megpróbáltam.. Híhetetlen de működött.. Hatalmas jel volt, és szépen akadás mentesen navigált..(Magyar NTP-n volt). Másnap egy másik országba (ukrajna) utaztunk, át is raktam UA-ra.. Mégjobb volt a jel, ugyanis a szoba közepén(messze az ablaktól, meg ajtó is be volt zárva) teljes jel volt.. Örültem, hogy ilyen jó müködik..(WIFI nem volt sehol). De másnap reggelre már nem talált jelet, még az emeleten se a szababan.. Azóta egyetlen jelet sem, talál.. Akárhova megyek semmi! Mi történt?

2014. aug. 20. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
rossz a telefon
2014. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!