Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy IPhonet Jailbreakel...

Megéri egy IPhonet Jailbreakelni? (IPhone 5s,16GB,2 hónapos, vissza lehet állítani a sima IOS, mintha semmi sem történt volna? )

Figyelt kérdés
Segítség kellene 😊😉 ! Ja és ha nem értek bozzá akkor neki se kezdjek? (Mert annyi cydias app van ami nagyon hiányzik nekem (videókban láttam) MINÉL TÖBB VÉLEMÉNY, TAPASZTALAT érdekelne !!! Jöhet pozitív és negatív is 😄 ja és hogy kell csinálni meg hogy kell állókat letölteni? (Semmit nem tudok 😂)

2014. aug. 16. 10:22
 1/8 Zakathol ***** válasza:
87%
Neki se kezdj.
2014. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
szerintem se. másképp tán amiatt is, mert ha meg is lenne, az sem tesz jót a telónak, ha ész nélkül telepítessz mindent cydia-ból. össze tudnak a tweak-ek akadni, ha épp olyanokat töltessz le, és akkor a stabilitásnak annyi, de akár az üzemidőt is csökkentheti...persze nyilván nem véglegesen, csak szóval jb-t akkor érdemes felrakni, ha kész terveid vannak, mit szeretnél használni, és az mire lesz hatással stb.
2014. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, mert az iOS 7-et egy az hogy nehéz, kettő hogy könnyen hazavághatod vele.


Mellesleg ha nem teljes a Jailbreak, akkor be sem tudod kapcsolni a számítógép + az adott program nélkül....

2014. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Megérheti, de érteni kell hozzá. Ahogy írták, ha agyatlanul telepítgetsz, oda lesz az iOS minden előnye (gyors működés, stabilitás, energiatakarékosság).


#3: ahogy olvasom, a kínai JB untethered, tehát nem kell neki PC a bootoláshoz.

2014. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a #4. kommentelő egy mondatban összefoglalta. Megéri, de nem szabad eszetlenül csinálni. Én akkor szívtam meg, mikor nem töltött be az iOS és bootoláskor nyomva kellett tartani hangerőgombot(+), amit nekem nem lehetett benyomni. (Satuval később sikerült)


Meg kell tanulni, hogy mit szabad és mit nem, nézz előtte tutorial videókat.

Ha azt vesszük, hogy egy 800 dolláros alkalmazást rátehetsz ingyen a telefonra, akkor megéri. :D

2014. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
81%
Nyugodtan jailbreakeld egy sánta vaktyúk is boldogul vele arra figyelj hogy egy dolgot (pl notification centert) módosító programok közül csak egyet telepits, logikusan. Ha ügyes vagy teljesen átszabhatod az Ios-t fennaladás nélkül. Ha elcseszerinted meg csak simán restorolsz. 7.1.2-re is van már Jailbreak, a Pangu. Bírom hogy a sok okos aztmondja neki se kezdj mert annyira büszkék hogy az 1gombos jailbreaket megcsinálták egy jutubos tutorial után. Csináld nyugodtan, csak a tweakeknél legyél észnél, ennyi.
2014. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek 😊😉!!! 5. Kommentelő melyik az a 800 dolláros app? 😱
2014. aug. 17. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy olyanra emlékeztem, ami csak a ***** gazdagoknak készült. Lehetett benne repülőt bérelni, meg ilyesmik.

van drágább is, itt egy lista:

[link]


És persze van teljesen értelmetlen is:

https://www.youtube.com/watch?v=Os2axzJHbzA

2014. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!