Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Egy gps-es okosteló mennyire...

Egy gps-es okosteló mennyire képes helyettesíteni egy gps készüléket?

Figyelt kérdés
Egy Nokia Lumia 625 beszerzésén gondolkozok,olyanok írjanak akik már mindkettőt próbálták.

2014. szept. 12. 20:47
 1/8 anonim válasza:
Szerintem jó, főleg a 625-ben és a többi Nokia Lumiában. Ami nekem nagyon tetszik, hogy internet nélkül is működik. Természetesen ha külön veszel gps-t, az is ugyan olyan jó, legfeljebb ki van egészítve néhány plussz funkcióval.
2014. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak Sony-t, Samsungot, és LG-t ismerem...mindegyik nagyobb 5"-nál, és baromi jól navigálnak...a GPS ott romlik a fiókomban, egy éve rá sem néztem...


arra ügyelj, ha lehet öt coll felettit vegyél...

2014. szept. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,jöhet még!
2014. szept. 15. 08:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezerszer jobban.

Újabb térképek és változatok, nagyobb kijelző, jobb felbontás, nem laggol, tisztán beszél.

Mi Androiddal csináljuk, meg vagyunk vele elégedve.

2014. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából, mint az öszvér a lovat.
2014. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

+1 az előzőnek.

A leggyengébb navigátor felér a GPS-ben legerősebb okostelefonnal. És abból kevés van. (Mondom ezt is csak ezért, mert nem ismerhetek minden okostelefont, de nem hiszem, hogy elérik egy célhardver szintjét. Ha megnézed azokban egy külön spéci, tisztes méretű antenna van, márpedig a műholdak vétele azzal az első láncszemmel kezdődik. Ha az nem tisztes, rakhatsz már utána bármit, azt nem pótolja).

És nem azon múlik, hogy egyik is másik is 12 holdat lát, hanem azon, milyen jelerősséggel látja.

Menj be egy mobillal belvárosi utcába, magas házak közé, hamar zavarba jön, ott ahol egy célhardver még mindig "útbaigazít".

Persze van szitu, ahol már azt is zavarba lehet hozni, de az ritkább.

Nem kell elhinni, cáfolhatod, ha gondolod, nekem 8 éve van navim, több is (köztük MIO, Hansspree, Garmin,tán nem kell bemutatnom őket) és vagy 5 éve minden mobilomon, PDA-mon WinMoval, Androiddal futkározik az IGO... Érdekes látni 3 navit egyszerre (ezt utasként!) és a különbséget.

Ha kirándulok, vagy ismeretlenebb helyre megyek mondjam melyiket használom?, bár a másik(ak) is a zsebemben vannak.

2014. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előzőmhöz: természetesen jól használható, különösebb gond azért nincs vele, csak tudni kell a korlátait.

És azért előny az All-In 1-ben. Én sem hurcolom mindig az összeset. Ha kell előhúzhatom a 7"-os tabot is, de az már felesleges megítélésem szerint, 4.3 tökéletes navigálni, mentem én régen 2.4-el is, akkor még mobilban nem igazán volt nagyobb...

2014. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy az autód mennyire árnyékol, nekem volt rossz tapasztalatom egy másik telefonnal, a családban több autóban tökéletesen működött, csak az enyémben nem volt tökéletes, sokszor eldobta a jelet. A tesómnak 625 van, nála működik, szereti. Neki helyettesíti.
2014. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!