Milyen GPS-t vegyek?

Figyelt kérdés

25.000 Ft szánnék rá, milyen ajánlotok?

Ha van ennél kicsivel drágább azt is linkelhetek, de lehetőség szerint 25.000 Ft ne lépje túl.

Még nem biztos hogy tudok házzá tenni pénzt,de lehet csak azért írtam.



2014. szept. 15. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak ennyit szánsz rá, akkor jó szívvel semmit nem tudok ajánlani. Garmin Nüvit ajánlanék, de az többe kerül, viszont nincs vele gond.
2014. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pl: [link]


Ha erre azt mondod hogy megfelel, akkor inkább várok vele még és ezt veszem meg.

2014. szept. 15. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Aha! A vas és szoftver nagyon megbízható, a cég stabil, van magyar szerviz. És nem kell lopkodni térképet. Amíg a készülék működőképes, ingyen töltögetheted le a térképfrissítéseket.
2014. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Garmin
2014. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már lehet késő de azt se írtad mire kell. Magyarország avagy Európa. [link] Se itt találsz teljes Európát is.
2014. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. és 3. vagyok. GPS szaküzletben dolgozom. Nem ajánlok hülyeséget, szóval a lepontozást nem igazán értem.

25 ezer forinton belül nem létezik GPS.

2014. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le.

Végül nem GPS-lett.

Igen ennyiért nem lehet kapni egy normális GPS-t ezt belátom.

2015. jan. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!