Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS-t vegyek: Navon...

Milyen GPS-t vegyek: Navon N670 Plus, vagy N490 Plus (Örülnék egy-két szeméyles tapasztalatnak is)?

Figyelt kérdés

Hali!


Érdeklődnék melyik gps lenne a jobb, ugyanis nem értek a gps-ekhez, sosem volt és nem si vettem még. Mire kell figyelni vásárláskor, ti melyiket vennétek? Melyik fajta miben jobb és miben rosszabb? Az 5 col és a 4.3 vol nem igazán zavar :) ez megfelelő nagyság.. :) (Kb ebben az árkategóriában gondolkozom)



2014. ápr. 6. 23:08
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocs, ez lemaradt a kérdésből :)

[link]


[link]

2014. ápr. 6. 23:11
 2/2 Istvan198601 válasza:

Azokhoz nem értek különösebben, de beszereztem multkor egy ilyet és eléggé meg vagyok vele elégedve, és még praktikus is:

[link]

2014. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!