Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Xperia p-re jó GPS program?

Xperia p-re jó GPS program?

Figyelt kérdés
Sziasztok, először is bocsánat ha volt ilyen kérdés, találtam egy párat de nem tiszta még minden ezzel kapcsolatban. Szedtem le GPS programot és ugye azt kéri hogy kapcsoljam be a gps-t a teljesítmény fokozása érdekében, van mobilnetem is és akkor azt használja? És ha esetleg IGo-t szednék le rá akkor mobilnet szívás nélkül működne rajta a GPS? Köszönöm előre is a válaszokat!
2014. szept. 28. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha igo-t toltesz le, akkor az csak a telefonodon levo terkepadatokat fogja hasznalni es a gps vevot... Ergo adatforgalmat, mobilnetet nem szivja

Szerintem az igoval jarsz a legjobban.. Azt toltsd le, amelyik a szamodra kellendo terkepeket tartalmazza csak, es nem fog annyira sokat foglalni

2014. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!