Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen navigációs készüléket...

Milyen navigációs készüléket ajánlanátok az alsóbb kategóriákból?

Figyelt kérdés
Igazából a tablet funkciók egyáltalán nem érdekelnek, arra kell, hogy elvigyen A-ból B-be, megtalálja könnyen az utat, és ne kelljen torzulásig nyomni az érintőkijelzőjét. Mik a lehetőségek?

2014. dec. 24. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Garmin van. 99 € volt újan. Szuper kis gép, és negyedévente ingyenes térképfrissítés jön hozzá.
2014. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem most egy Lark freebird van ,és nagyon bevált ,10ezer volt az ára 2éve, azóta is jól működik, gyorsan talál jelet és olyan Igo-t teszel rá otthon amit akarsz,mert memkariról betallózható az exe indító és a térképfrissítés is csak egy fileátmásolás kérdése. Én a régebbi Igo8-ast használom hozzá de felraktam rá már Primot is ,és szépen simán viszi, csak nekem a régi progi jobban tetszett mert nincs tele felesleges sallangokkal.

Wayteq is jófajta,pl x960 ,de ez kicsit drágább de többet is tud bluetooth, fm transzmitter, azt is használtam régebben, szintén ingyen feltolható rá Igo

2014. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha nem napi szinten kell használni, az okostelefonra tölthető Vaze is ragyogó.
2014. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elsősorban utánanézek ennek a Vaze-nek, de a többi is jó tipp. Igazából munkához is kell, nem csak ha esetleg nyáron elmennénk valamerre túrázni vagy hasonló, viszont tényleg csak a térkép funkció érdekel. Mindenesetre köszönöm a segítésget és Kellemes Ünnpeket nektek! :)
2014. dec. 24. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár én ezeket a mobilos navikat nem szeretem, mert felhős időben nehezen találnak magukra, ha a Vaze valamilyen oknál fogva nem nyeri el a tetszésedet, a Sygic-et is letöltheted.
2014. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!