Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen gps-t ajánlotok?

Milyen gps-t ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék mostanában valamikor gps-t venni. Nem nem mindennapos használatra, de a telefon lévőket akkor sem szeretem annyira. Szeretnék egy rendes készüléket.

30-40 ezer ft-ot szánnék rá. Ilyen árban miket ajánlanátok ?



#GPS #navigációs rendszer #autó navigáció
2014. dec. 30. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem a telefonon lévő iGO gps teljesen jó, én azt szoktam használni és nagyon bejött.

kb 1-2 havonta kijön új m.o. térkép is hozzá

2014. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen jó készülék a Wayteq 980HD.. 5", HD, BT kihangosító.

Csupaszon ca. 22e, térképpel Te keresd meg.

2014. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy a WayteQ 960 az jó. De másfél éves és össze csinálta magát. Elfehéredett és kikapcsolt. Elő kellett vennem a " fatüzeléses " INTENSA-t. Ez még mindig működik. Csak hát 3,5 collos. És már szinte hozzá szoktam az 5-höz. Most vettem egy Navon-t, IGO 8 van rajta. Élettartam frissítéssel. Eddig úgy néz ki hogy beválik. Ha csak Mo. kell, ez jó neked. [link]
2014. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Évek alatt 4db 960-980 járt nálam, mindegyik megy hibátlanul.

Igaz, hogy nekem tökéletesen megfelel a Hannspree, vagy 6 éves, 4,3-as és nem a világ legvékonyabb készüléke.

Masszív, 2600-as akkuval, ami ma már nem létezik navigátorban.

Sok évre visszamenve navigáltam 2,4_2,8_3,5_4,3 (a kedvenc), 5,0 és 7" tablettel. Mindegyikkel lehetett.

A 7" igen hülyén néz ki, mit ne mondjak, szerintem felesleges.

2014. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Ha te pár év alatt 4db WayteQ meg még jó néhány készüléket használtál , akkor egy készüléket nem olyan sokat használtál. Én 3. vagyok. Kb napi 8-10 órát megy a gps nálam. A kis Intensa-t 5 évig használtam. Aztán akku problémás lett. Akkor vettem a WayteQ 960-t. Másfél év és bedöglött. Ettől függetlenül én nem beszélek le senkit erről a márkáról. Nekem nem volt vele szerencsém.
2014. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5/5-nek:

Én ezt írtam:

"Évek alatt 4db 960-980 járt nálam, mindegyik megy hibátlanul. "

Kollégáim készülékei, én tettem rá a programot.

És még egyszer: miutám látókörömben van, tudom, hogy mennek hibátlanul.

Nem azt mondtam, hogy én használtam/elhasználtam, honnan vetted ezt?

2015. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges a szavakon lovagolnod. Majd olvasd el mit írtál a 4.-ben. Ezt is írtad ! " Sok évre vissza menve navigáltam......mindegyikkel lehetett. " Akkor egy készüléket mennyi ideig használtál? Mert hogy te rá tettél programot , azt elhiszem hogy kipróbálási szinten jól működik. Nem ugyan az ha kipróbálsz valamit vagy évekig használod.
2015. jan. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok még. Egyébként én leírtam először hogy , hogy jártam a 960- nal . Te meg megpróbáltad megcáfolni hogy azok már pedig mind jók.
2015. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te leírtad, Te hogy jártál, én meg azt, hogy mi az én tapasztalatom.

Amúgy kütyübolond vagyok, ma is elő tudnék kapni 4 db. azonnal működő készüléket. (Mio, Hanspree, Navigon, M800, X600, Blade, JiayuG2, Asus.., ja! meg a tablet külön Bluetoothos GPS jeladóval. Na még több is).

Nem azt jelenti, hogy ennyi készüléket használtam el.

2015. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy az a ritka fajzat vagyok, aki olykor 4 navigátorral megy egyszerre, néznek is persze, de mindegyik logol.

A logot rárakva a GoogleEarthre, mind a 4-et ugyanarról, ugyanakkor, és akkor látszik igazán, melyik milyen pontosan vezet, azaz jó a vevője. Némelyik, és nem is legolcsóbb kódorog rendesen..

[link]

Van különbség, nem is kevés...

2015. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!