Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mazda 6 2005-ös évjáratú...

Mazda 6 2005-ös évjáratú autóból a gyári GPS navigációt hogyan lehet kiszerelni?

Figyelt kérdés
Szeretném kiszedni az autómból a gyári GPS fejegységet, több helyen is olvasgattam, videókat néztem, a rádiót teljes egészében kiszedtem, viszont az információs kijelzőt és a navigációs monitort nem tudom. Nem látok elérhető csavart ami rögzítené, nem tudok sehol utánaolvasni, hogy ezt hogy lehetne kiszedni. Valaki tud tippet adni a kiszerelésére?

2015. febr. 17. 13:26
 1/3 Ügyet Lenke ***** válasza:
18%
amilyen rögzítés itt látszik, lehet le kell szedni a műszerfalat, hogy kiszereld...
2015. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ügyet Lenke ***** válasza:
0%
2015. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=o84Xv5xb_MA


itt egy videó róla, nagyon egyszerűen mutatja, hogy 2 csavart kiszedek és magamfelé húzva simán kijön. Csakhogy ez meg sem mozdul, illetve ebben a videóban nincs szerinten gps, csak maga a tartó része.

Szeretném elkerülni, hogy az egész műszerfalat ki keljen bontani, ahooz nem is értek,hátha ki lehet szedni az egész autó szétszedése nélkül?

2015. febr. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!