Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Nem talál GPS jelet a mobilom....

SzLevi90 kérdése:

Nem talál GPS jelet a mobilom. Lenovo a536-os. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elvileg alapból van rajta offline gps, de nem működik. Letöltöttem a sygic-et, az sem.

2015. febr. 23. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, azt tedd hozzá hogy online a jó, ha belföldön utazol. Akkor tényleg az a legjobb, ha belföldi használatra kell én is így utazok és szinte semmi adatforgalomba nem kerül. Ha külföldre utazol (mi is a sygic-et használjuk, de vigyázz több felé van, az Aura az nem jó, nem ajánlom) akkor ne nagyon használj online támogatást benne. Meg nagyban telefon függő, hogy hol talál jelét meg mikor. Nekem például pár másodperc alatt megtalálja a helyzetemet autóban önerőből. És mégegy tipp: a google térkép nem működik internet elérés nélkül. Jó utat, és csak akkor nézzétek a gps-re, ha nem érted amit mond, de ilyen nem lesz nagyon szépen és érthetően beszél! 😊
2015. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is Sygicet használok. Vonaton pl. tudtam használni, de ott is eltartott egy ideig, amíg jelet fogott. Kicsit csalódtam a technikában, de csak ezért nem fogok 150 ezres mobilt venni.Inkább várok 5 percet a jelre.
2015. márc. 1. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!