Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Régen sygic-et használtam...

Régen sygic-et használtam telefonra, talán 13-as v 14-es volt most feltettem a 15. 0.8-at, de az út újratervezés nem annyira jó, valami beállítás esetleg? Részletesen lenn

Figyelt kérdés
Eddig régebbi , 14-es sygicet használtam , most feltelepítettem ezt, és nekem valahogy úgy tűnik hogy a régebbi sygic-en jobban ment az újratervezés , ebben ha elhagyom a megtervezett utat , akkor mindig az eredeti útra akar egyből visszavinni, és nem pedig az új utat tervez meg, ami egyszerűbb lenne. Valahol be lehet állítani hogy az újratervezést jó legyen ? konkrét pl. : Mentem volna külföldre, autópályás utat választottam ki, de nagy dugó volt a határon, megtudtam h nagy sor van, elkezdtem másik útvonalon menni , egy kis határra, és a kis határnál is még vissza akart vinni az autópályára és ugy akart átvinni a határon ... miért ilyen "buta" ?

2015. ápr. 21. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
navigon-t töltsd le
2015. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!