Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ez mennyire megbízható navigác...

Ez mennyire megbízható navigáció küldi utazáshoz?

Figyelt kérdés

A neve: HERE

Eddig Sygic-et használtam az teljesen jó volt, de nem volt annyira naprakész a térképe, még itthon sem de mindig elvitt A-ból B-be (kb. 1500km csak oda). Na most ez a HERE mennyire megbízható? Ezt úgy értem hogy a térképcsomagok naprakészek-e, esetleg valami olyan hogy menet közbe megbolondul, kilép, kikapcsol meg ilyenek.

Az igo kilőve, csúnya és nem annyira tetszik, közel sincs olyan szép mint a sygic vagy a here. A távolság majdnem 3000km oda-vissza.



2015. ápr. 26. 08:25
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
38%
Nagyon jó,a legjobb navigációs alkalmazás.Nem hiába harcolnak érte a gyártók.
2015. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Az Igo csúnya? Furcsa szempont.
2015. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:

Érdekes, hogy a HERE esetében érdekel a megbízhatósága, a térképek frissítésének lehetősége, az IGo-val kapcsolatban ugyanez nem érdekel, mert csúnya. Te nő vagy? :)


Én igo-t javaslom.

Az hogy menet közben megbolondul, kilép vagy kikapcsol lehet ugyan szoftver hiba is (ilyet igo-nál sose láttam eddig) de elsősorban a hardvernek, vagyis magának a készüléknek a megbízhatóságán múlik.

Az igo nem navigációs készülék, hanem egy szoftver.

2015. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igo szerintem is csúnya, nem ergonómikus, kb 5 évvel le van maradva, őskövület, here térképe pontatlan nagyon, épp a napokban tervezett nekem egy teljesen hülye útvonalat


ha van mobil adatkereted külföldön akkor a waze a legjobb, ha nincs akkor a navigon

2015. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pontatlan a HERE? Na mindegy majd megnézem, de a biztonság érdekében a Sygic is marad.

Igen az iGo-nak a felhasználói felülete nagyon nem jön be. Nem vagyok nő és a telefon is totál megbízható (Z2). A megbolondulást arra értem hogy mondjuk még van 600km és bemond olyat hogy megérkezett és írhatók be újra mindent meg az autópályán azt mondja forduljak le balra mikor full egyenes. Ilyet a már említett Navigon csinált.

2015. ápr. 26. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Szerintem te vagy az őskövület. Nem oontatlan. Sőt. Igen pontos. Meg miaz hogy csúnya? 'Kb 6 éve ezzel dolgozom , hiba nélkül. Hibát csak akkor követ el ha rosszul üzjük be a pontokat. Úgy hogy nem ártana ha gyakorolnál egy kicsit.
2015. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!