Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Garmin Nüvi 54LM-ről vélemények?

Garmin Nüvi 54LM-ről vélemények?

Figyelt kérdés
Igazából a memória érdekelne, mindenhol azt írja csak h ssd, de mekkora? Ha frissítem akkor ráfér a frissítés? És a belső memóriája mekkora? Elég hiányos róla a leírás mindenhol...
2015. máj. 12. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem SSD-t kell venni hozzá de elég hiányos adatok vannak róla.
2015. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Igen venni kell hozzá sd kártyát de alapból van rajta pár térkép.

2015. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Személykocsihoz kell? Ahhoz ez a legjobb választás. Élethosszig tartó ingyenes térképfrissítés. Egyszerű, stabil, megbízható. Nekem van 3 db garminom.
2015. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

[link]

Ezek szerint 8gb beépített memóriája van, az elég neki? Gondolok arra ha frissítem például, akkor is ráfér a térkép frissítéssel?

2015. máj. 13. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
microSD kártyával tudod bővíteni, ha szükséges. A térképfrissítés nem okoz gondot a beépített memóriára sem.
2015. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"gyoom nevű felhasználó válasza:


[link]

Igen venni kell hozzá sd kártyát de alapból van rajta pár térkép."


Kedves, neked miért egy közép-amerikai kell?


Kérdező, amit nálunk lehet kapni, azon teljes Európa rajta van, nem néhány ország. Lassan kifutó modell lesz.

A térképet mindaddig ingyenesen lehet frissíteni, amíg a készülék működőképes, s készül új térkép.


Forgalmi információkat nem kezeli.

2015. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!