Milyen GPS-t vegyek?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy Wayteq márkájút 20 ezer forint körül. Az elég megbízható márka GPS téren, viszont ez szoftver nélküli, gondolom én nem tudom rátenni a szoftvert, mert nincs hozzá cuccom, szoftverre viszont találtam 27 ezer forint körül.


Kérdés:


Az a szoftver ami rajta van, frissíthető? Vagy tudom valahogy majd frissíteni?

Érdemesebb olyan GPS-t venni amihez jár CD, hogy majd magamnak frissíthetem? (Ez már a drágább kategória)

Vagy ha ezek hülye kérdések, hogy érdemes GPS-t venni? Esetleg tudnátok ajánlani valami jót?

20-25 ezer Ft-ot szánnék rá, többet nem szívesen ... :D


Előre is köszi!



2015. máj. 29. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet vegyél, szoftver nélkül!!!

Bárki felteszi rá neked, azt a bizonyos szoftvert.Ebben az árban ez a legjobb.

2015. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ezt a tipust néztem. Ha szoftverrel veszem, vagy rátetetem, tudom azt később frissíteni valahogy magamnak netről? Vagy megint keríteni kell embert, hogy felrakja a friss változatot.?
2015. máj. 29. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoftvert, csak sygic-et tudsz venni.Az meg nem a legjobb itthon, nem éri meg.Másikat meg rátenni, frissíteni nem nehéz.Vannak ezzel foglalkozó fórumok.

Google a barátod...

2015. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megrendelem így a wayteq-et szoftverrel, az külföldre is jó meg minden, meg az fontos lenne.
2015. máj. 31. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába próbállak lebeszélni a Sygic-ről.Egyébként az egy régi verzió amit a Wayteq-re tesznek.Pna-ra már nem fejlesztenek.Fölösleges pénzkidobás.Ha már ennyire félsz a szoftver verzió nélküli tipustól, akkor vegyél egy Garmint,élettartam frissítéssel.(mondjuk ez drágább)
2015. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!