Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Lenovo a536-os telefonhoz...

SzLevi90 kérdése:

Lenovo a536-os telefonhoz ajánlana valaki olyan navigátort ami tényleg működik offline?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam az iGo-t, a Sygic-et meg még nem tudom mit, és egyszerűen nem működik. Amikor megvettem, volt egy gyárilag telepített navigátor, de az csak 30 napos volt, viszont működött. Megvenni nem akarom, de jó lenne egy olyan progi, ami OFFLINE, működik a helyzetfelismerője, és elnavigál A pontból B pontba.

2015. aug. 6. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Alig tudtam átrágni magam az infortmációhalmazodon...

Akkor próbáld a NokiaHere, Waze programokat.

Attól tartok ugyanazért nem fognak múködni, mint az általad felsoroltak, amelyek pedig gond nélkül működnek készülékek sokaságán.

2015. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem a programokkal van baj, akkor mi lehet a gond?
2015. aug. 10. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Telepíts fel egy sima IGO-t, ha elindul akkor nézd meg csak mi a probléma.(Ezt a szokásos módon az elődök letörlésével kezd, és a memóriából is pucold az összes IGO és más navi-t komplett mappástól.)


Nem talál jelet, ugye?


Ebben az esetben telepítsd a "GPS fixer" nevü apk-t és indítsd el az utcán, vagy szabad téren.

Amennyiben talál műholdakat, akkor működik a beépített GPS modul,ha nem az romlott el.

2015. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekünk is a Here jött be. Mindent tud offline, amit a fizetős GPS-ek, mégis ingyenes. [link]
2015. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez tényleg jónak tűnik végre. Hangos navigációt hol lehet bekapcsolni?
2015. szept. 5. 14:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, sőt magyar navigáció is van. Köszi még egyszer!
2015. szept. 5. 14:16
 7/7 anonim válasza:
:) szívesen
2015. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!