Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Segítséget kérnék egy Caska...

Segítséget kérnék egy Caska CA3121 fejegység navigációjához. Az indításhoz milyen fájlokra van szükség? (Találtam hbs. Txt, sys. Txt fájlokat, de nem indul az Igo Primo, nem tudom, hogy mit kell tartalmazniuk. )

Figyelt kérdés

#Caska #hbs.txt
2016. febr. 6. 22:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hibaüzenet semmi?
2016. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi. Hangja van a gomboknak, más reakció nincs.
2016. febr. 8. 05:50
 3/24 anonim ***** válasza:

A GpsForum.hu oldalon megtalálod a mappaszerkezetet.

Én még azt se tudom, hogy a fejegység milyen oprendszert futtat.

2016. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatot, jártam már arra, de még egyszer megnézem. Win CE oprendszere van.
2016. febr. 9. 06:28
 5/24 anonim ***** válasza:
Van-e navigáció indító ikon a képernyőn?
2016. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hol, hová vannak feltéve (másolva) a navigációhoz szükséges fájlok?
2016. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Van navigomb, van kezdő képernyő, rajta a navi és adjust gombok, de: indításkor ad egy jellemzően Windowsos hangot (ez talán felfogható hibaüzenetnek), azután csak kattog a két gomb. A mappa szerkezet jónak tűnik, az sd kártya gyökerében van. Van egy hbs.txt, amiben csak megadja az indító exe fájlt, és egy sys.txt a beállításokkal.
2016. febr. 10. 06:09
 8/24 anonim ***** válasza:

Szinte semmit nem tudok...

Volt-e rajta eredetileg navigáció?

Ha volt, hol voltak a navigációhozszükséges fájlok, könyvtár.

Mi volt rajta, honnan származott a program?

A navigomb megnyomásakor az erre a gombra programozott feladatot hajtja végre, ez valahol megtalálható az alaprogramjában, azaz: itt van megadva hol található a könyvtár, ahol keresnie és indítania kell az ilyen-olyan nevű fájlt, legfeljebb Te nem férsz hozzá.

Nagyon gyakran igencsak ravasz módon úgy van megírva az alapproigram, hogy mást nem, csak az eredetit hajlandó indítani, mást nem.

Ez azért így vagy úgy kikerülhető, de nem egyszerű feladat autóban.

Kézi készüléknél azért könnyebb a helyzet, ott a PC..

Vagy: WinCe eszközöknél benyomok egy SD kártyát, azon van egy bizonyos fájl és hard resetet generálva bejön egy commander ernyő, amin látom a készülék teljes belső memóriáját és annak tartalmát.

Akár módosíthatom vagy törölhetek is belőle, még féltéglát is összehozhatok a készülékből, azaz ajtókitámasztót....

2016. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajos az eredeti kártyát nem kaptam meg. Keresgéltem, milyen fájl indítja, de mindig a hbs.txt-be ütközöm, aminek a tartalma nem biztos, hogy megfeleő, de nem találtam mást. Köszi a segítséget, megpróblom mmegszerzni az eredeti programot.
2016. febr. 11. 07:05
 10/24 anonim ***** válasza:
Mi van abban a 2 *.txt fájlban??
2016. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!