Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Tegnap előtt használtam a...

Tegnap előtt használtam a GPS-t, nem volt semmi baja, kikapcsoltam utána kb. egy óra mulva probáltam bekapcsolni de nem volt semmi. Azután ma kiprobáltam és csak világitott hogy töltődik de nem kapcsolodott be. Mi lehet a baj? Mert holnapra nár kéne.

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon lemerülhetett az akku.

Szétszedve rá lehet tölteni, de ha sokáig (órákig) hagyod a töltőn, akkor is felszedhet annyit hogy beindul.

2016. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy csak a kocsiba lehet tölteni.

De a szétszerelve hogy lehet?

2016. márc. 25. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a kocsiban hagyd a töltőn.
2016. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemcso ***** válasza:
Ha csak autós töltőd van, akkor javaslom, vegyél hálózati szivargyújtó adaptert az otthoni töltéshez : [link]
2016. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem az a baja hogy tölteni kell. Mert ha teljesen lemerül is , majd rádugod a töltőre utána be kell hogy kapcsoljon.
2016. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!