Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen navigációs szoftverek...

Milyen navigációs szoftverek vannak ahol az autópálya minden sávja látható?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy GPS-t a közeljövőben, de olyan szoftverrel ami kicsit vizuálisabban mutatja az autópálya minden sávját. Nem tudom az IGO képes-e erre és azt sem hogy milyen IGO verziók vannak. Esetleg ha tudtok javasolni jó ár-érték arányú GPS márkát, azt is megköszönném.

2016. júl. 27. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb navigációs program útkereszteződéskor, elágazáskor mutatja hány sáv van, azon belül is azt, amelyik Neked jó a tovahaladásra.

Csak úgy a puszta közepén az autóúton nem tesznek ilyet.

2016. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, de arra vagyok kíváncsi melyik mutatja azt amit te is írtál. Nekem a régi navigációmon az igo 8 nem mutatta.


Nekem valami ilyesmi kéne, ha működik a link:

[link]

2016. júl. 27. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet csak másodpercekre mutatnak pl.amikor autópálya elágazáshoz közeledsz,be lehet állítani hogy pár száz méterrel előbb mutassa ezt hogy legyen időd kisorolni.Utána visszavált az egyszerűbb nézetre a következő lehajtóig.
2016. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemcso ***** válasza:

Vehetsz WinCE alapú GPS-t mire Te teszel rá valahonnan pl. egy IGo Primo-t térképekkel. Ilyen PNA pl. a Wayteq 985BT.

Vehetsz előre telepített programmal és térképpel, pl. Garmin, Becker, Mio, TomTom készüléket, ezek is tudják a sávinformációt.

De vehetsz androidos Wayteq 995BT -t előre telepített Sygic szoftverrel és térképpel, vagy Wayteq 995BT -t, melyre GooglePlay alól teszel rá ingyenes szoftvert, vagy vásárolsz rá szintén onnan. Androidos szoftver + térkép pl. Sygic, IGO, HERE WeGo, Google Maps, Mapfactor Navigator.

2016. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!