Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Androidos telefonra, melyik a...

Androidos telefonra, melyik a legjobb navigáció, érdemes-e megvenni a sygic-et?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
megvettem a sygicet, nekem megérte mivel eddig feketén torrentes verziót használtam de ha jött frissités akkor megint ujra kellett telepiteni stb, térképeket is ujrarakni, ráuntam rátalátam 20 eur -ért a világ öröklicenszre, ugyh. megvettem megvan a kódja az eladó azt mondta, hogy akár 8 mobilt is lehet vele aktiválni kettőn már aktiváltam, nekem nagyon tetszik nem tévedtem még el vele :D mindenhová elvitt és vissza is hozott nagyon szeretem
2016. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes megvenni a sygicet, az előttem hozzászóló még sosem tévedett el vele.
2016. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zsoolti07 válasza:

Ez jó volt... :D

De én is használom, szerintem is jó.

2016. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Én ajánlom az ingyenes Waze-t. Elsőre ijesztő lehet, hogy online, és netről tölt le mindig mindent, de alig forgalmaz, 32/32-re korlátozott nettel is megy simán, és tényleg jó. Két hátrányát fedeztem fel eddig, az egyik, hogy nem lehet benne kikapcsolni a komppal tervezést (Hollandiában szívatott meg egyszer, 10 km-es kerülőt kellett tennem, mert komppal akart átvinni egy csatornán), a másik, hogy nem túl részletes a sávasszisztense. Viszont nem foglal gigabyte-okat a telefonomon, mindig naprakész a térkép, nagyon sok forgalmi adatot figyelembe vesz, tényleg jól tervez.

Biztonsági okokból fent van egy "kikölcsönzött" iGo is a telefonomon, kicsit robosztusabb, kicsit több mindent lehet beállítani, de még sosem fordult elő, hogy a Waze helyett azt kellett volna elővennem. :)

2016. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

offline ingyenesek (szerintem beváltak): mapfactor, here


amúgy megéri a sygic az árát...

...de az igo is :D

2016. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jampi996 ***** válasza:

Here, Waze, sygic és iGO is teljesen jól használható kis navi-térkép.


Én első sorban főleg iGO-t és Sygicet tudom ajánlani.

2016. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!