Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan kell beüzemelni a...

Hogyan kell beüzemelni a GPS-t? (több lent)

Figyelt kérdés
Egy Smailo HD gps-ről van szó. A készülék bekapcsol, de mikor rámegyek a navigációra, azt írja hogy írjak be útvonalat, de az OK után semmi nem történik. Használatiutasítást nem adtak hozzá (Emagról lett rendelve). Hogy kell ezt használni? Neten semmit nem találtam róla.

2016. dec. 26. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamit bővebben kellene írnod. Egyáltalán van benne térkép?
2016. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs. Ezt hogy tudom rárakni? (Erről sem találtam semmit)
2016. dec. 26. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem ez az, akkor tttooorrreentről...

2016. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemcso ***** válasza:

Ha nincs rajta navigációs program + térképállomány, akkor ezt neked kell a net degítségével megoldanod. Letöltesz programot és térképet, a smalio-t usb kábellel rákötöd egy pc-re, amin keresztül felteszed ezeket a pna-ra.

Ha van okostelefonod gps tudással, megfontolandónak tartanám, hogy inkább arra tegyél fel ingyenes (pl. Here, Maps.me), vagy fizetős (több tudással, pl. Sygic, Igo, Mapfactor Navigator, Aponia) app-ot internet kapcsolatot nem igénylő offline térképkezeléssel, navigálással.

2016. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, de honnan és milyen térképet érdemes rárakni? Semmilyen torrentet nem találok...
2016. dec. 26. 18:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Illetve erre a szarra csak smailo térképet tudok rárakni? Vagy ez hogy működik? Fogalmam sincs, GPS analfabéta vagyok.
2016. dec. 26. 18:12
 7/12 nemcso ***** válasza:

Nincs olyan, hogy smalio térkép. Vannak Navteq, Tomtom, stb. térképállományok (ezek a térképkészítő cégek márkanevei) és vannak az ezeket kezelő navigációs programok, mint Igo8, Igo Primo, Sygic, stb.

A te navidra nincs jogtiszta cucc, csak a netről tudsz varázsolni rá bármit.

2016. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A Smalio honlapján megtaláltam hol tudok térképet rávarázsolni. Viszont a gond az, hogy be kell írni a verzió számot, amit meg is találtam, csak nem fogadja el sehogy és ráadásul nem is úgy néz ki (nem olyan formátumú), mint amilyen az oldalon van példának megadva. Köszönöm, de elég volt ebből a román szarból, azt hiszem visszaviszem.


Köszi az eddigi válaszokat.:)

2016. dec. 26. 18:57
 9/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy konkrét mappába kéne rakni a térkép file-t, de tök üres az egész, nincs sehol egy mappa.
2016. dec. 26. 19:10
 10/12 anonim ***** válasza:
A mappákat fel venni (létre kell hozni) senki nem csinálja meg helyetted..
2016. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!