Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Pumpkin 7 inch Android 5.1...

AspireV3 kérdése:

Pumpkin 7 inch Android 5.1 Lollipop sat nav?

Figyelt kérdés

Hello. Van egy Pumpkin android 5.1 nevezetu 2 dines radio sat nav stb minden egybe keszulekem az automhoz. ( [link] )

Minden nagyon jol mukodik rajta de a gps-t nem tudom meg csinalni. Gyari sd kartya amin a map van mar nincs meg. Ncore es mas hasonlo oldalakon nezegettem ra szoftvert de mind hiaba. Mikor bedugom az sd kartyat nem latja rajta az apk nevezetu fajlokat. navione.exe nevu fajt ker. Mar keresgeltem mindenhol se nem talalom. Van itt koztetek valaki aki ert ezekhez a muszerekhez vagy tudja hol tudnam beszerezni ezt a maps sd kartyat. Koszonom.



2017. ápr. 16. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!