Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani billentyűs...

Tudnátok mondani billentyűs vagy flipes Androidos okostelefont?

Figyelt kérdés

Android 5 v 6, flipes vagy billentyűs, s olyan, ami forgalomban van és megvehető.

Ha lehet, árat is kérnék, illetve linket is.

Magyarország, Aliexpress, Gearbest, stb, bármi...

Köszi!



2017. febr. 12. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hajlanak már a gyártók az ilyenek megoldások felé, elmúlt felettük az idő.

Talán a BlackBerry Priv, tavalyi modell, egész pofás, és már az ára is megfizethetőbb.

Más nevesebb gyártóktól nem hiszem, hogy fogsz találni.

Kínai csodákra lehet bukkanni ebayen, de nem hiszem, hogy egy öröm lenne őket használni.

2017. febr. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felejtős
2017. febr. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Samsung gyárt ázsiai belpiacra kagylófonokat, de ezek sem qwertyk.

Csak Blackberryk vannak (Passport, Priv). Egyszerűen senki nem gyárt ilyet, még a kínaiak sem. A Moto Z Play kiegjeit érdemes nézegetni, bár ott sem biztos, hogy lesz billentyűzet kieg.


Ezt találtam még:

[link]


Jelenleg a legjobb alternatíva egyértelműen a Priv.

2017. febr. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt tudnám ajánlani mint az utolsó de abból van Galaxy S7-hez is, és az már olcsóbb mint a Note 5. Amúgy a BlackBerry csinál ilyeneket mint már előttem is mondták, de szerintem annyira nem néz ki jól. A Samsung sem vitte túlzásba a Designt a Keyboard Casenél de az szerintem valamivel szebb, igaz az nem kicsúsztathatós.
2017. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A kinézet nem számít.

Fontos, hogy androidos legyen, s vakok számára keresek alternatívákat, férjem keni-vágja, de a barátjának gond a tapimobil :( Az Lg Smart Wine maga volt a tökély, de már beszerezhetetlen :(

2017. febr. 12. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk rögtön megemlíteni a vakságot lehet nem lett volna hátrány, így nyilván mást ajánl az ember.

Az általad említett Wine-t, és a Samsung Galaxy Folder -t is be lehet szerezni ebayről vagy aliexpressről.

Persze még rá jön a VÁM, de sajnos ebben a kategóriában nem nagyon lehet válogatni.

2017. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vám nem hiszem, hogy rájön, hogy ha már használt, vagy refurbished telefonról van szó
2017. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szépséggel is tudnék vitatkozni, de egy BB billentyűzet jobb minőségű, és bele van rendesen integrálva a rendszerbe.
2017. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!