Baltaarcúu kérdése:

Telefon GPS, help me?

Figyelt kérdés

1.Melyik az az offline gps app.,ami halálosan pontos,friss?

Sygic,here appokat használom,de azok csak az úticélhoz visznek.A Sygic jelzi a boltokat is,de pontatlanul.Az elhelyezkedésük és a nevük nem egyezik a valósággal.A google térkép lenne a perfect,de az sok helyet eszik.

Kérdés.Melyik a legjobb?Amin minden rajta van.Online rész nem érdekel.



2017. máj. 8. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hali. Nekem a maps.me valt be. Offline, boltok rajta vannak, meg videken levo kisboltok is. Multkor pont videken dolgoztunk, es festekboltot kerestunk. Beutottem a keresojebe, es 300meterre talalt is egyet a kozelben. Minden rajta van. Bar nekem iphoneom van, faternak az lg g3on nem teljesen ugyan olyan mint nekem.
2017. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Üdv! Gondolom Androidos rendszerre kellene.

Szerintem ha kell a navigáció akkor az OSMAnd. Elég sok mindent megtalálsz + ha nincs rajta valami akkor szerkesztheted. Szerintem offline létére nem foglal sok helyet.

A térkép pontosságát nem tudom mire értetted de ha a pozíciódra akkor telefon GPS-től ne várj sokat.

2017. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" halálosan pontos, friss?"

Erre a pontos válasz: ilyen nincs..

Kérdésem: szerinted lehet egy hatalmas adathalmazban (utak, boltok, parkolók, üzletek stb.) "halálos" PONTOSSÁGGAL követni a napi változásokat?

Ezt valakinek be kell jelenteni (senki nincs rá kötelezve), a programban ezt változtatni, kiadni, mint friss verziót?

Akkor? Abszurd az elvárás, ráadásul INGYEN...

2017. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet halálosan pontos mert amikor a térképes cég felmérte az utcákat(vagy valamilyen adatbázisból dolgozik) akkor nem mentek oda minden kapuhoz hogy ott rögzítsék a házszámot X méteres pontossággal,csak ha van pl. egy 100 méteres útszakasz rajta 10 házzal akkor egyszerűen elosztják 10 részre és kész,pedig a telkek különböző méretűek lehetnek vagy a kapuja lehet a két sarkán vagy a közepén és máris lehet 20-30 méter eltérés+a GPS pontossága...

+ egyéb pontatlanságok is lehetnek,pl.a mi panelházunknak egy főútvonalra nyílik a kapuja de aki GPS-el próbálja megtalálni azt a hátsó bejárathoz viszi egy szervizúton a kukákhoz,ha jön hozzám egy ismeretlen mindig mondom neki hogy annyira azért ne bízzon vakon a kütyüben hanem használja a szemét is.

2017. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!