Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Lg L Belló D335 2éves lefagyot...

Atil1973 kérdése:

Lg L Belló D335 2éves lefagyott 3 napja. Sok kép volt rajta. Elmentettem, letöröltem. Gyári visszaállítást csináltam. Azóta nem fog gps. Jelet?

Figyelt kérdés
Sem a gyári rajta lévő google navigáció ,sem az általam szeretett és letöltött waze nem működik. Nagy pontossággal megtalálja ahol vagyok mert van wifi, de nem navigál, fent kiírja hogy nincs gps jel. Tudtommal a gyári újraindításkor a gps funkció nem törölhető de mégse működik. Csináltam már szoftverfrissítés funkciót is, de azt írja, hogy a legújjabb verzió van rajta. Sejtem szerviz lesz belőle.

#GPSjel?
2017. aug. 14. 14:12
 1/1 Bénabakter válasza:
A gps vevő/helymeghatározás funkció külön ki-be kapcsolható. Ha bekapcsolod, sokat fog javulni a helyzet :-)
2017. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!