Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári visszaállítást több...

ArmyStorm kérdése:

Gyári visszaállítást több szeretnék csinálni a telefonomon, de amikor visszaakarom állítani, akkor PIN kódot kér. Meg is adom, de nem enged, mert azt írja, hogy hibás a kód pedig nem. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szopás.



Irány a szolgáltató és kikérni a PUK kódot.Ha az sem megy akkor fel kell törni a kártyát és még... Ami 20.000 30.000Ft a szolgáltatóknál.

2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az nem a sim kártyád pin kódja
2017. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem az nem a PIN-kód, ha le van védve a telefonod sima kóddal(amit te állítottál be), akkor azt kell szerintem. Más ötletem sajna nincs...ha ez sem működik irány megnézi van-e baja a készülékednek.
2017. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítást több szeretnék csinálni a telefonomon
2017. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!