Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS készülék van amit...

Milyen GPS készülék van amit érdemes megvenni és amin használható a Waze és megvásárolható és telepíthető rá az IGO?

Figyelt kérdés

2017. szept. 7. 14:20
 1/6 nemcso ***** válasza:
Androidosnak kell lennie, mint pl. a WayteQ x995.
2017. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy jó telefont vegyél és rá a programokat.
2017. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2.)Nincs neked mobiltelefon üzleted hogy mindenkinek aki GPS-t akar venni annak a mobilt javaslod? :)
2017. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: amint elárulod, hogy ezt hol láttad, megmondom :)

Nekem ugyan mindegy, hogy mit vesz a kérdező, de ez lenne a logikus megoldás.

2017. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én ilyet vettem az autórádióm helyett. Imádom. : [link]
2017. szept. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is egyből az jutott eszembe, hogy a mobilra tenném rá. És nincs gsm boltom. :)

Én mobilról használom a wazét, és nagyon szeretem. Épp nemrég jutott eszembe, hogy milyen hülyeség GPS készüléket venni, pedig kb. 10 éve meg voltunk őrülve érte.

De persze biztosan van annak is előnye, más szempontok alapján, mint ami nekem fontos.

2017. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!