Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap telefont kéne vegyek,...

Holnap telefont kéne vegyek, de nem tudom milyen legyen. Nektek melyik vált be? (T-mobilban megvásárolható készülék legyen)

Figyelt kérdés

Nokia rajongó vagyok, de meggyőzhető:) Amiket néztem és tetszik Nokia N9, Nokia E7, Nokia 7230

Amit jó lenne ha tudna: fényképező közel is jó képet csináljon (legyen benne autofókusz), könnyen kezelhető legyen, memória 16 gigáig bővíthető legyen vagy legyen benne annyi. Ötletek?


2011. nov. 24. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
talán az n9, és jobb, ha a kedves sgs2 fanok nem szólnálak le...mert senki nem kíváncsi a 2 magos procijára...az android fagy összevissza...(tapasztalat, még mielőtt valaki letámadva, hogy sose volt droidos telóm..) a meego egyáltalán nem szar op. rendszer, tény hogy az ára az még eléggé magas, viszont sok jobbat nem tudok mondani jelenleg t-mobile-nál sürgősen. de ha csak a felsoroltak érdekelnek, akkor vegyél n8-at, annak jó a kamerája, könnyen kezelhető, és 16 GB-os+bővíthető.
2011. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a helyzet, hogy az N9-nek az árát kicsit sokallom. Közben rátaláltam egy telefonra ami tetszik, de még elég bátortalan vagyok, hogy azt mondja ez kell. Sony Ericsson Xperia mini pro. Vélemény?
2011. nov. 24. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
az is egy jó választás :)
2011. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sgs2.

örülök h tetszik nokia,de operációs rendszere 0 (olyan mint a windows..hasonlitsd össze a windows és a linuxot,és kijön..android a windows)

nincs több válaszom

2011. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a linux se szar
2011. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Végül egy SE Xperia Mini Pro-t vettem és egyenlőre teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!
2011. nov. 29. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!