Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Navigációs rendszer, Teljes...

Erkel karoly kérdése:

Navigációs rendszer, Teljes Európa térkép + Frissítés teljes élettartam alatt. A frissítés hogy szokott működni, valahova el kell vinni vagy frissül bizonyos időközönként magától?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 10:03
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Leírás?

Milyen márka?

Általában van egy kezelőszoftver, amit letöltesz a gépedre, rácsatlakoztatod az eszközt és kiírja, onnan meg tudod frissíteni.

2017. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem választottam még,csak nézegetem,és megfogott a teljes élettartam alatti frissítés.Na mondom ez meg hogyan...
2017. dec. 25. 10:08
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
Többnyire számítógépről USB-n keresztül frissíthetőek a navik.
2017. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Linkeld már be légyszi miről van szó.


Márka, típus, valamit.

2017. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért ne feledd, hogy az élettartam nem a készülék működőképességét jelenti, nekem van hibátlanul működő 12 éves, ma is azt használom, hanem a típus gyártásának befejezését.
2017. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Számítógéppel.

Alkalmazást kell telepíteni, regisztrálni, belépni, csatlakoztatni USB kábellel az eszközöd a géphez.

Nincs wifis frissítés ha erre gondolsz.

Miért nem mobillal navigálsz? Vannak jó ingyenes lehetőségek.

Pl. rögtön a google térkép. Mindig naprakész és hangnavigáció is van magyar nyelven. Offline is működik, letölthető a kiválasztott terület térképe.

Gépen megtervezett utitervet átküldheted egy kattintással a telóra, szinkronizálhatóak a helyek, stb. Nagyon feltört mostanság.

2017. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért azt az "élettartam frissítés"-t nem lehet túl komolyan venni,itt is rengetegen írták már hogy 8-10 éve vették a (többnyire)Navon kütyüjüket de legálisan még sohasem tudták frissíteni ezért még mindig a 2008-as térkép van rajta...

Bármikor abbahagyhatják a támogatást vagy csak térképgyártót váltanak és arra már nem is vonatkozik a több évvel ezelőtti szerződés stb.

2017. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nemcso ***** válasza:
2008-ban vett Garmin w255T-re a mai napig jön negyedévente a térkép frissítés. Pc-n, a Garmin Express program segítségével pofon egyszerű a neten keresztül a frissítés.
2017. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%
Ja igen: az élettartam, az nem azt jelenti, hogy ameddig a kütyü működik, hanem ameddig a gyártó azt mondja, hogy van rá támogatás. Ha ez 1 év, akkor 1 év, ha 5, akkor 5, ha 10 akkor 10. Érdemes vásárlás előtt tájékozódni róla.
2017. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mai készülékek lifetime-ja sem a régi már.

Az kész szerencse ha a garanciát átvészeli működőképesen és nem a szerviz polcán fakítja ki a besütő napfény.

2017. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!