Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Tegnap vettem egy Wayteq x995...

Tegnap vettem egy Wayteq x995 gps-t élettartam Sygic eu-s frissítéssel! Azt nem értem, hogy ha be van állítva a magyar navigátor (Laura) hangja akkor miért nem beszél/navigál? Köszi.

Figyelt kérdés

#WayteQ #Sygic #WayteQ X995 #Sygic Voucher edition
2016. aug. 10. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Be van kapcsolva a hang? Ha jól emlékszek, akkor vagy fejhallgatóra megy, vagy az FM rádióra. Önmagában nem beszél hangosan, mert akkor lemerül az akkuja.
2016. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az a baj ,hogy nem szól egyáltalán nem! Fülhallgatón nem próbáltam mert ez asszem 2.5 jack ,mert a 3.5 nagy hozzá, se fm rádión de azt most meg próbálom! Addig is köszi a válaszod!
2016. aug. 10. 20:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy vw jetta v van de nem tudom ,hogy lehetne esetleg hozzá hangolni ha lehet ilyet!? De várom mindenki válaszát akármit!
2016. aug. 10. 20:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Mifele hulyeseg ez a Wayteq hogy fulhallgaton adja a hangot vagy FM-en?

Eloszor is ti lattatok valaha oyan sofort aki fulhallgatoval navigal? Mert en nem.

Masodszor, hogyhogy FM-en? Tehat az autoradiot at kell hangoljam a GPS-re? Es akkor hogyan hallgatom a radio musort?

2016. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na igen pont ez az csak már minden bocsánat (hülyeséget) meg próbálok mert már nem tudom mit kéne tennem ,hogy szóljon! De ha tudsz választ adni a kérdésemre akkor megköszönném!
2016. aug. 10. 21:06
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


a használatiban annyit ir hogy van speakerje és a volume gomb a képernyőn van.

Zenét próbáltál? Hallszik?

2016. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, a navigáción kívül minden szól rajta!
2016. aug. 11. 14:35
 8/13 bj13835 válasza:

Sajnos nekem is ez a bajom a készülékkel :(

Annyit tudtam kisilabizálni,ha prémiumot megveszed akkor beszélni fog.

Azt nem tudom ha másik térképet teszek rá akkor fog-e beszélni?Ha valaki tud megoldást azt megköszönöm.

Üdv.

2016. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megvettem a Sygic prémiumot de már megbántam. Sok házszám hiányzik, összevissza navigál olyan utcákon hogy körben forogsz és egyéb baromságok.
2016. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az iGO primo nextgen-t és most az van szerintem nagyon jó és pontos, ráadásul több magyar navigátor közül lehet választani!
2016. aug. 21. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!