Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Sygic Truck telepítése Wayteq...

TAttilaJ kérdése:

Sygic Truck telepítése Wayteq x995 Max gps-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Telepített-e már valaki sikeresen Sygic Truck-ot a Wayteq x995 Max kütyűjére? Egy hete kínlódom vele és nem sikerül. Tehetem a főmemoriába, tehetem az sd-kártyára, sehol nem indul el. Bejön a Sygic logo és ki is lép. Youtubon ezerszer végignézett videók sem segítettek.

#Sygic Truck #Wayteq x995 Max
2018. jan. 10. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az információt a hibaüzenet hordozza, hadd ne találgassak..
2018. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs megadva az elérési út, ahonnan futtatni tudja tovább a programot.
2018. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de akkor hogyan tovább? Hogy adom meg neki az elérési utat? Még soha nem foglalkoztam ezzel a dologgal, ezért kellene egy kis segítség.
2018. jan. 14. 08:18
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát így néz ki az a rész ami gondolom, hogy a lényeg:


; Path to folder with resources (GpsLogs, Icons, Itinerary, Skin, Sounds, Voices)

m_strSetResourcePath=/../Res


; Path to folder with Maps

m_strSetMapPath=/../Maps


; Path to folder with Content Informations (content.info, content.lic, footprint.info)

m_strSetContentPath=/../Maps



Próbáltam így hagyni, nem indul. Átírtam, megadtam az útvonalat, nem indul. Egyetlenegyszer majdnem sikeres voltam, akkor ellenben kíirta, hogy nem tud internetkapcsolatot létesíteni, pedig az volt. Szóval nem sikerül. Legalábbis nekem nem.

2018. jan. 14. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Programmal vetted, vagy anélkül?
2018. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bejutsz a készülék memóriájába, ott valahol meg kell(ene) találnod amire hivatkozik:

m_strSetResourcePath=/../Res stb.

Valószínűleg oda telepítik, amikor térképpel adják el.

Azaz, Neked is oda kéne rakni.

Ha nem megy, akkor a memóriába ahova eszedbe jut, vagy kártyára telepítsd.

Aztán bökj a fájlkezelőre, keresd meg ahova raktad, és indítsd.

Elsőre szinte biztos hogy nem megy, indulni fog, de majd mondja mi baja, aztán lehet tovább lépni.

Én nem Sygicet, hanem IGO telepítettem így, mert a térképes vásárolt változat Sygic csak magyar volt, oszt Szlovákiába kellett menni, így tudtam megoldani.

Azt se tutom, nem is kerestem hogyan indítja az eredetit, gyorsan kellett...

2018. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Elindult. Nem volt könnyű, de most oké :-)
2018. jan. 15. 08:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok! Örülök..
2018. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!