Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Egy jól használható navi...

Egy jól használható navi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mennyit érdemes rászánni? Kb. 30 ezer Ft-ért milyen minőségűt lehet kapni? Mely gyártók termékét érdemes választani? Köszi a válaszokat!
2018. jan. 12. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a kamionosok meg vannak elégedve a Wayteq néhány modelljével,ők nyilván rengeteget használják úgyhogy hihetőnek tartom.18-20e+ Ft és olyan navi programot teszel rá amit jónak látsz.
2018. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Wayteq-ről volt elég sok probléma, nekem is megadta magát. Utána Navon lett az sokall tovább birja.
2018. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik Wayteq típus volt?

Nekem 2 éves a 985BT és tökéletesen működik,az aksija is több mint 3 órát bír töltés nélkül használva.

A 995-nek állítólag az antennája a szar,azt azért nem szeretik.

2018. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A 960 Bt ment tönkre, és több kolléga is emlitette hogy össze csinálta magát.

Mindegyik elkezdett fehéredni, teljesen kifehéredett a kijelző és kikapcsolt.

Pár nap múlva be lehetett kapcsolni, működött is rendesen , de majd megint gondolt egyet és ugyan az a hiba. Kb 2 évet nem birt ki. Azóta a Navon 490 van és az működik 4 éve.

2018. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Navon is jó, nekem évekig jó volt, gyors volt, csak kb. 2-3 perc míg jelet kapott és lejárt a frissítési időszak.

Én Garmint vettem 40ért,élettartam frissítéssel. Teljesen megbízható, fél perc alatt van jeled és nem vesztette még el sosem.

2018. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én rászánnék kb 90ezret,biztos ami biztos;)
2018. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Nyugodtan rászánhatsz akár mennyit is.
2018. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!