Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anroidra offline is használhat...

Anroidra offline is használható ingyenes GPS?

Figyelt kérdés

Google térkép ha jól tudom (?) nem használható offline. Olyan is jó, amelyik csak egy országban használható, mert csak akkor kell, amikor a szomszédos országba ugrok át pár napra. Ha hosszabb időre megyek, távolabbi országba úgyis aktiválom a roamingot 2000 forintért/hó van 1GB netem és ingyenes hívások és használom a google maps-et.

Melyeket ajánlanátok? Maps Factor és Here Maps jó?



2016. márc. 28. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már Androidra is le lehet tölteni a Nokia Here MAPS-ot, teljes Európa offline hangos navigáció Ingyen.
2016. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Google térképnek is van már, több hónapja OFF line változata - [link] - csak ki kell jelölni az adott területet.

Az általad említett Nokia Here is jó, de van még HuMap - OffLine EU-s térképek alkalmazás is.

2016. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Nekem is a HERE jött be.
2016. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
OSMAnd (openstreetmap Androidra) és maps.me
2017. okt. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!