Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Tok hulye vagyok hozza....

Lacii13 kérdése:

Tok hulye vagyok hozza. Hogyan lehet sd kartyara Magyar GPS navigaciot lehuzni es honnan? Mar probaltam de Az auto radio GPS be nem megy. Valami mindig hianyzik belole. Ha valaki lehuzna valamilyen Magyart es jot en mar ra jatszanam a kartyara.

Figyelt kérdés
En mar tobb oldaltol is huztam de nem sikerult. Igy van az ha nem ertunk hozza. Valaki hatha tud nekem segiteni.

2018. jan. 28. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony, így jár az aki a készüléke tipusát és az azon futó rendszert sem ismeri. Vegyél a legközelebbi benzinkúton papírtérképet.
2018. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Draga Zolikam. En jobb valaszt varok, nem hulyeseget.Ha erzt nem tudsz inkabb halgass. Maskulonbe ez egy Kinai 2 dines radio GPS DVD stb.
2018. jan. 28. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

"Kinai 2 dines radio GPS DVD stb"

Na ezzel borzasztó sokat elárultál.

2018. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mindig a papírtérkép a legjobb választás.
2018. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tobbet nem tudok.Se neve sem tipus szama nincs.SD kartya van benne es angol GPS van rajta
2018. jan. 28. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért kevés az info mert a szerkentyű lehet androidos vagy WinCe 6 rendszerű vagy akár valami speciális kínai verzió...

Ha bekapcsolod a rádiót valahol egy eldugott helyen a menüben kell lennie valami rendszer információnak vagy valami hasonlónak hogy mivel működik.

2018. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!