Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A barátnőm honnan tud kémkedni...

A barátnőm honnan tud kémkedni a gps helyzetem után?

Figyelt kérdés
Másik országból ellenőrzi A GPS helyzetem. A facebookom beállítottam h ne mentse a helyzetem. Van a telefonomon viber whatsapp google maps skype.
2018. febr. 11. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a Google fiokodba be vagy lepve, akkor az Android Device Manager mutatja a poziciod.
2018. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az ő telefonján vagy gépén megy egy egyszerű aopp, amivel simán bemér.

Pl "hol a telefonom" alkalmazás

2018. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hogyan tudok tenni ellene?

Marhára idegesít hogy számonkér minden helyet, mitha valaha is bármi rosszat tettem volna...

2018. febr. 11. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerubb, ha jelszot valtoztatsz a Google fiokodon.
2018. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha valamit elmulasztottál:

-Minden munkamenetet állíts le, jelentkeztess ki minden más gépekről is (google és facebook fiókon belül is)

-Állítsd alaphelyzetbe a telefonod és telepíts újra mindent, amire szükség van


Ezek után nincs semmilyen lehetősége arra, hogy kövessen téged, hacsak nem ismeri a jelszavad, ami viszont törvénybe ütközik. Ez esetben célszerű a jelszavaidat is megváltoztatni.


Egyszerűbb megoldás: dobd ki és jelentsd fel. Szedj össze olyan csajt, aki egy kicsit is tisztel téged... meg ugye a törvényt, ugyanis ezeket az adatokat csak neked szabadna látnod, neki pedig ehhez nincs jogosultsága. 2012. BTK 423 paragrafus. Két évet kaphat.

2018. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mert számonkér néha, hogy miért voltál itt-ott?
2018. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hajajj, lesz még neked rossz dolgod, ha nem állitod le.
2018. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam a fb jelszavam, kiléptem az összes munkamenetből de még mindig betud lépni. Hogyan lehet megfékezni ezt a spy app-pt a fb fiókom bezárása nélkül?
2018. febr. 14. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
A Facebook nem a Google. Két külön cég. Változtasd meg a Google fiókod jelszavát elsö körben...
2018. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet kapni külön GPS-es nyomkövetőt, bár nekem nem volt dolgom vele, nem tudom, hogy működik. De lehet, hogy azt rejtette el valahova a kocsidba vagy bárhova... enyhén pszichopata módon.........
2018. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!