Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Navon N670 Plus GPS alkalmas...

Navon N670 Plus GPS alkalmas lehet nemzetközi kamionozáshoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ilyenem van, de csak MO. térképpel és csak autós, amit néha kiránduláshoz használtam, viszont szeretnék kamionozni és nem tudom, hogy elég-e egy teljes Európa térképhez+ kamionos beállításokhoz. Nem szeretnék elindulás után rájönni, hogy alkalmatlan mindennapos használatra.

A másik lehetőség, hogy veszek egy Wayteq x995 max-ot és arra a térképeket. Sok kamionos ajánlja, ezért gondoltam ezt. Tartsam meg a jelenlegit, vagy cseréljem le szerintetek?


2018. márc. 4. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A "kamionos beállítások"azt jelentik hogy minden adat alapból benne van az Igo-ban,de nem aktívak csak ha megveszik/megszerzik a kamionos(truck)liszencet és bemásolják a többi közé.Azt nem tudom hogy a gyárilag telepített Navonnál azt hogyan lehet megszerezni.

Én épp mostanában azt olvastam hogy praktikus okokból a kamionosok inkább nagyobb(7"-os)tableteket használnak-a modernebb kamionoknál messze van a szélvédő,kényelmetlen ellátni az arra rögzített egy 5"-os képernyő nagyságú kütyüig.

Viszont a 995max-nak az a baja hogy állítólag a kerámia GPS antenna gyárilag alul van méretezve ezért nem nagyon szeretik azt a típust.

Úgyhogy az igazán profi kamionosok egy megbízható jobb márkájú tabletet használnak,arra tesznek a 3 féle feltört Igo Pal/Israel/Avic programból amelyik tetszik nekik + szinte végtelen számú kiegészítővel.

2018. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tok mindegy miylen a gps-ed.... kamionos gps ugy betudod szopatni magad, hogy a város közepén sírva fogsz könyörögni, hogy valaki segítsen....

Amugy én navon a500-at hasznalok igo-val... sima autós, igaz állitolag kamionos is, csak pont azt nem tudja amit kellene... nem ragadtam be sehova, oda talátam mindig ahiva kellett.... bevitt volna sokszor xar helyre, de látod higy kinlodni fogsz nem fordulsz be... kész...

Nxilvan ha rakodni ott kell, akkor szepen kiszalsz es erdeklodsz....

2018. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Navon 490 van, azzal kamionozok. Nincs rajta kamion , csak busz. Én elboldogultam mindenütt. És 4,7 " azt hiszem.
2018. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Wayteq 995-t használtam legújabb igo-val, nem vitt be magasságkorlátba, nagyjából jó irányba vitt mindig, nem volt vele probléma, műholdakat csak alagútban veszítette el.
2018. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!