GPS hamar lemerül?

Figyelt kérdés
Vettem egy új GPS-t, és feltöltés után nagyon hamar lemerül kb. 5 perc. Az normális hogy ilyen hamar lemerül? És ha egyfolytában szivargyújtóról van működtetve nem lesz valami baja túltöltés vagy valami?

2018. márc. 11. 14:47
 1/7 szántóvető ***** válasza:
kb egy óráig bírnia kéne alacsonyabb fényerőn,az 5 perc működési idő aksi hibára utal.hagyhatod szivargyújtón nyugodtan.
2018. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem 1, hanem 2-5 órát kellene bírnia!


MÁR nem lesz baja az állandó töltéstől.

2018. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor szivargyújtóról működtetem. köszönöm a választ.
2018. márc. 11. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Mehet szivargyujtóról, így van kitalálva.


Viszont ha zsír új, akkor még a legszarabbnak is bírnia kéne minimum 1-2 órát.


Én a helyedben gariztatnám.

2018. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az hibás ha olyan hamar lemerül, szerintem küld vissza.

Nekem 3 éves a gps és nappal 2-2,5 órát bir, az éjszakai módnál több mint 4 órát.

2018. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Wayteq 985bt van,új korában 3-4órát bírt,most 2 év után veszem észre hogy gyorsabban kezd merülni de még így is több óra...

Valszeg akkumulátorhibás,cseréltesd ki,ha az is gyorsan merül akkor gyárilag valami nagyon gagyi gyártású akksi van benne.

2018. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor csere lesz köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 13. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!