Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS-t érdemes venni?

Milyen GPS-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Sokkat nézegettem a neten, de nem tudom eldönteni milyet érdemes venni android vagy inkább windows alaput, rendes gps vagy tablet? Nem tudom eldönteni csak az tudom hogy szeretném rá rakni az igo primo-t és kéne hozzá az egész európai térkép is. Akinek van tapasztalata estleg mind a kettővel kapcsolatban az lenne szíves leírni hogy mik voltak a jó és rosz tulajdonságok? Igazából ugy is feltehettem volna a kérdést hogy tableten gps vagy rendes gps? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. ápr. 1. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amúgy mire kellene?


Nem mindegy.


Autóba? Mert akkor egy Garmin vagy Tomtom GPS-t vennék, de jobb lenne Garmin.


De amúgy felesleges, én is már mobilt használok autóba, pl. Sygic programot, jobb is mint a sima autós GPS.


De amúgy vannak Garmin-ok hajóba, túrázni, stb.

2018. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben rendszeres (napi) használatra kell, egyértelmű, hogy könnyen használható gps eszközt kell vásárolni. Amennyiben alkalmi utazásokról van szó, egy telefon is megteszi, amelyikhez vásárolsz autós töltőt.


Én a telefonomat használom erre a célra,alkalmi utazásokhoz, tökéletesen bevált.


A pénztárcád kívánságaid határozzák meg ( meg az autóban a telefon/tablet/GPS navigáció helye), hogy milyet és mekkorát vásárolsz.


Legegyszerűbb, ha bemész egy Expert/Euuronics/szak-boltba, és megnézed a kínálatot.


A jelenlegi telefonom: LG k10 2017. Google mapsot használom, offline térképekkel.Beszél magyarul, ingyenes, eddig mindenhova elvitt minket.


Tabetet is használtam régebben ilyen célra, de sok helyet foglalt és zavarta a feleségemet a nagy mérete, ezért váltottunk telefonra.

2018. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kamionban használnám minden nap.
2018. ápr. 1. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Garmin-t vennék amúgy.
2018. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"szeretném rá rakni az igo primo-t és kéne hozzá az egész európai térkép is."


Mert a Google nem tudja ezt?

2018. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Válaszok, összesítve:


Gps-ből Garmin-t vegyél, ráteheted az igo-t is, teljes európai térképpel.


árlista, irányárakkal:


[link]

2018. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5#.)A google tud kamionos szempontok,korlátozások stb.szerint tervezni?Néha még az Igo sem elégíti ki az igényeiket pedig abban mindent részletesen be lehet állítani...
2018. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kamionba ezt, egy térképcserélős primoval! :

[link]

Pluszban hozzá egy tablet, sygic-el...

2018. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a google xart sem er kamionhoz, mert offline terkepeket csak reszenkent lehet letolteni, eltartana egy darabig europat letolteni :D


En Tomtom go 6000 + wayteq 980 at hasznalok, onmagaban egyik sem tokeletes, de egyutt a ketto szuper mindenre. A tomtom gpsre csak tomtom program es terkep megy, wayteqre primot raktam tomtom terkeppel de barmit ra lehet ra rakni. Ha csak primo kell akk telefon v tablet, torrentezz lenegy primot uj terkepekkel es kesz

2018. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Garminra NEM lehet idegen szoftvert tenni. Mindegyiken van térkép, más nem megy fel rá.

A linkelten élettartamra szóló ingyenes frissítési lehetőség, s forgalmi információ van.

2018. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!