Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A Google Maps miért kerüli el...

A Google Maps miért kerüli el a Szépjuhászné utat?

Figyelt kérdés
Rengeteg időt lehet ezzel a levágással nyerni, mégis mindig be akar vinni a szépilonáig.
2018. ápr. 21. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A honnan-hova ugye totál mellékes.
2018. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nos, igen. Lényegtelen a honnan-hová, mivel ha az említett út elejétől a másik végéig tervezem, akkor is elkerüli, nem számít neki, hogy 15 perccel több.


A kérdésem, hogy miért akarja ennyire elkerülni?

2018. ápr. 21. 16:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Az említett szakaszon van néhány húzósabb kanyar, esetleg ezektől akarja megkímélni a "mazsolákat"?
2018. ápr. 21. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy kanyargós utat kikerülje.
2018. ápr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Még mindig nem írtad meg, honnan hová.
2018. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam, mert teljesen lényegtelen.

Mint írtam, ha az út egyik végétől (Budakeszi út) a másik végéig (Nagykovácsi út) tervezem akkor is bevisz a szépilonáig.


De tessék, akkor hogy örüljetek:

A 47.542172, 18.950531 és a 47.528232, 18.951684 pontok között szeretnék útvonalat tervezni.

2018. ápr. 26. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem gondolod, hogy bicskanyitogató a stílusod? Vegyél vissza az arcodból? Kérdezel valamit, de ész nélkül. És még be is szólsz.

Egyáltalán nem mindegy, hogy honnan hová.

A Budakeszi út több, mint 6 kilométer. A Nagykovácsi utca pedig 7 kilométer.

Sokkal előbbre ezzel sem vagyunk.

Le tudok szúrni két végpontot úgy, hogy átvisz rajta, s úgy is, hogy elkerüli.

Nem mentem rajta végig, nem tudom meddig tart, de a körforgalomnál 40-es korlátozás van. Nem tudom, meddig tart ez, de ha végig, akkor máris magyarázat arra, miért visz másfelé.

2018. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi bicskanyitogató nem volt benne. De akkor elnézést, ha megsértettem a lelkivilágod.


Ha a II/a kerületből mész Budakeszi felé (vagy fordítva), akkor egyértelműen a Szépjuhászné úton érdemes menni. Ez gyakorlatilag az M0-ás, alternatívája nem nagyon van


Na most, a Google Maps mindenképp elakarja kerülni, ami baromi nagy kerülő (minimum kb. 6 km).

Ha a kezdő- vagy a végpontot rárakod magára a Szépjuhászné útra, akkor végigmegy rajta, egyébként nem.

Tehát kb. olyan, mintha célforgalmas útként kezelné, holott nem az.


(Igazából valahol örülök neki, mert így legalább a sok google maps-os "versenyző" nem tart fel a haladásban)

2018. ápr. 27. 15:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Én azt próbáltam ki, hogy a Szépjuhászné két végéhez közeli pontokat jelöltem ki. Tehát nem úgy mint te, hanem pár méterre tőle. Így nekem is egy nagy kerülőt tervezett a város felé.

Viszont ha egy kilométerre eltoltam ezeket a pontokat, akkor már átvezet a Szépjuhászné utcán.

Nem nagyon ismert az az algoritmus, amit a Google térkép használ. Nem tudom neked megmondani, miért van ez.

Jelezd nekik.

2018. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az lesz.


Köszi a korrekt választ.

2018. ápr. 27. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!